Kapat
Teknoloji 16 0

Xbox Scorpio Kullanıcıları İle Buluşacak

Dünya’nın önde gelen donanım inceleme ekibi Digital Foundry ekibi tarafından geçtiğimiz günlerde Xbox Scorpio’nun teknik özellikleri açıklanmıştı. Project Scorpio, yani yeni Xbox Scorpio ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Xbox Scorpio’ya ait olduğu düşünülen ve bir şekilde basına sızdırılan görüntüler sonrasında İnternet’te dolaşan söylemler ise iyice kafa karışıklığına sebep olmuş durumda.

Teknik detaylarının belli olmasından sonra İnternet’te Xbox Scorpio’ya ait olan bazı tasarımlar dolaşmaya başladı. Konsolun Developer Kit adı verilen yani yapımcılara dağıtılan sürümüne ait olan bu yeni tasarım bazı oyun severler tarafından konsolun son tasarımı olarak algılanmış durumda. zaten kafa karışıklığı da işte buradan geliyor.

Konsolun yapımcılara dağıtılan bu sürümünü, ana tasarım zanneden oyun severler konsolun tasarımı ile dalga geçmeye başladı bile. Uydu alıcısına benzetenden tutun da tasarımın çok kötü olduğuna dair birçok söylem dolaşıyor. tabi tüm bu söylemlerin ardından buna benzer bir final tasarımı gelir mi orasını şimdilik bilemiyoruz. Diğer taraftan E3 fuarında konsolun hemen hemen tüm detaylarının açıklanacağını da hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir