Swich oyunlar hakkında daha fazla bilgi veren yaklaşmakta olan Switch konsolunda yeni bir reklam yayınladı. Nintendo, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Mario Kart 8: Deluxe, Guns ve 1 kaç diğer en çok oynanılan oyunlar ile alakalı yeni reklam filmini yayınladı.

Aşağıda izleyebileceğiniz videoda konsolun taşınabilirliğini ve portatif olmasını vurguluyor. İnsanlara Nintendo’nun yeni cihazı olan Switch’i uçakta, tatil de, parkta, evde tv bağlantısı sayesinde geniş ekranda ve her an her yerde kullanabileceğiniz gösteriliyor. Video , aynı konferans salonu ve tuvalet sahnelerine sahip olduğu için bir önceki reklamın genişletilmiş bir versiyonu gibi görünüyor.

Nintendo Switch 3 Mart’ta satışına başlanılan ürünün fiyatı 300 ABD Doları/£280 satışa sunulacak. Türkiye’ye de geçtiğimiz günlerde konsolun satışına başlandı ve 2000 tl gibi bir fiyatı var. Oldukça etkileyici bir konsol olduğu açıkça bir gerçek. İlerleyen zamanlarda detaylı bir inceleme videosunu da sizlerle paylaşacağız, iyi seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir