Bugün yapımcı BioWare ve yayıncı EA uzun zamandır heyecanla beklenen, Mass Effect serisinin yeni üyesi, Mass Effect: Andromeda’nın çıkış fragmanını yayınladı. Oyun bu ayın sonlarına doğru, 21 Mart’ta Kuzey Amerika’da, 23 Mart’ta ise tüm dünyada PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak.
Oyuncuları uzun zamandır bekleten ve Frostbite 3’ün koca bir evreni yaratırken sahip olduğu gücü de sonuna kadar göstermeyi planlayan Mass Effect: Andromeda, oyun dünyasında gerçek anlamda bir heyecan treni yaratmış durumda.

Rag’n’Bone Man’in “Human” adlı şarkısı ile karşımıza çıkan fragmanda daha önce gördüğümüz birçok görüntüyü ve ek olarak atılacağımız yeni maceradan kesitleri görme fırsatını yakalıyoruz. Ayrıca yanımızda savaşacak bazı karakterleri ve hazır ana karakterlerimizi de görebiliyoruz. Yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

“Mass Effect: Andromeda fragmanı” üzerine 6 yorum

 1. alper dedi ki:

  admin Mass Effect: Andromeda fragmanı selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

 2. adnan dedi ki:

  Mass Effect: Andromeda fragmanı daha önceden Videolar de verilmişti. Osmaniye merkezden ben adnan. Slm web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım 13-06-2017 23:21:44 harika ötesi.

 3. cüneyt dedi ki:

  admin Mass Effect: Andromeda fragmanı Mrb sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

 4. cemal kaçar dedi ki:

  Siirt merkezden ben cemal kaçar. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, sağolun 24-09-2017 23:18:10 takipteyim, teşekkürler.

 5. burak dedi ki:

  Mass Effect: Andromeda fragmanı Sivas da oldukça çok oynanılan oyun. Güzel özetlemişsiniz teşekkürler.

 6. eyüp dedi ki:

  admin ellerine sağlık. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir