Kapat
Oyun İnceleme 215 1

Call of Duty Modern Warfare 3

Büyük hayran kitlesi bulunan Call Of Duty oyununun 3. serisi tüm Dünya’da tanıtıldı. Bütün dergiler ve editörlerden tam puan alan call of duty modern warfare 3  günümüz savaş koşullarında geçiyor ve diğer seriler gibi harika senaryolanmış. Olası 3. Dünya savaşı kurgusuyla yapılmış oyun, modern warfare 2’nin bittiği yerden başlıyor.

Senaryosunda Rus-Amerika savaşını ele alıyor ve mükemmel ses, görsel efektleriyle oyunculara harika bir oyun keyfi yaşatıyor. Savaş esnasında olan yıkımı, acıyı ve kargaşayı mükemmel bir şekilde ele alıyor ve bunuda oyuncularına çok güzel hissettirebiliyor. Modern warfare 3 başladığında kendinizi bombalarla yıkılmış New York sokağının ortasında buluyorsunuz. Herkesin filmlerinden ve oyunlarından bildiğimiz ünlü Amerikan asker birliği olan Delta-Force ekibinden olan forest lakaplı kahramanımız ile yola koyuluyoruz. Oyundaki mekan, atmosfer çok gerçekçi ve detaylı olarak sunulmuş.

Modern warfare 3’te şidettin dozajını istediğiniz gibi ayarlıyabiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse kan beni tutuyor insanların kafasının kopması gibi sahneler beni etkiliyor diyorsanız bunu kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Uzun zamandır merakla beklenen Call of Duty Modern Warfare 3 bizdende tam puan alıyor. Herkese iyi oyunlar.

Modern warfare 3 trailer

“Call of Duty Modern Warfare 3” üzerine 1 yorum

  1. Oğuz Atay dedi ki:

    teşekkürler aydınlatıcı oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir