Kapat
Call Of Duty 19 3

Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles İnceleme

Call of Duty geliştiricsi Treyarch’s; herşeyi başlatan ve oldukça fazla sevilen zombi mod yıllardır heyecanla oynanıyor. Black Ops 3 için Zombies Chronicles, Geliştirilmiş grafikler, ses ve Black Ops 3’ün Zombies özellikleri ile Savaş Dünyası’ndan Black Ops 2’ye kadar sekiz farklı zombi için hazırlanmış haritadan oluşuyor. Yeni ve yetenekli Zombi oyuncusunu kazanmak için yeterli çeşitlilikte haritalar sunuyor.

Zombi Chronicles, harita seçiminde güçlü bir alt yapısı vardır. Black Ops ‘Ascension gibi karmaşık, hikaye merkezli haritaların yanısıra, World at War at Nacht der Untoten gibi daha küçük, daha yönetilebilir haritalar içerir. Zombies için yeni başlayan birisi iseniz basit haritalar üzerinde stratejiler geliştirip tecrübe ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Harita yapısında ve her biri için daha fazla açık olan Shi no Numa’dan, Verruckt’ün küçük, kolay erişilebilir odalardan stratejilerine iyi bir çeşitlilik vardır.

Bu haritalar, muhteşem teknik gelişmeler sayesinde her zamankinden daha iyi şekillendirilmiştir. Atmosferik iyileştirmeler, ürkütücü ışık saçan renklerden ufak aydınlatma değişikliklerine kadar, daha basit ve daha etkili grafik yükseltme işlemleri uygulanmış. Daha eski serilere ait hatırladıklarınızı hatırlatarak taze ve modern hislerinizi aynı şekilde yaşatıyor. En belirgin değişikliklerden biriside, özellikle anın sıcaklığı size hissettiren geliştirilmiş ses efektleridir. Tabanca altındaki bulunan korkunç bir zombi ölüm çıngırakı oldukça etkileyici. Arkanızda bulunan zombiler sizi çok daha tedirgin hissettiriyor ve bu ilk seferinde oynadığınız haritalarda daha büyük bir gerginliğe yol açıyor.

Cod yıllık tecrübesi sayesinde, Black Ops 3’ün Zombi modu eskisine kıyasla çok daha heyecan verici olmuş. Eski haritalardan tamamen farklı bir oyun düzeni getirilmesi oyuna yenilik havası katmış. Black Ops 3 özellikleri, özellikle Treyarch’in en yeni oyunu ile başlayanlar başta olmak üzere yeni oyuncular için de çalışıyor. Genellikle nostaljik oyun sevenler Zombi Chronicles’a girmek zorunda kalmazsanız.

Atmosferik iyileştirmeler sayesinde aynı burun buruna çatışma hissini oyuncularına yaşatıyor. Cod Zombies Chronicles da Black Ops 3 silahlarını içerir ancak strateji biçiminizde çok az farkları bulunmaktadır. Black Ops 3’ün çok oyunculuğu ile biraz zaman harcadıysanız ve Gizem Kutusuna ulaşana kadar biraz daha tanıdık bir şey istiyorsanız önce Kuda’yı kendinize almak mantıklı olacaktır. Zombies Chronicles, haritaların iyi bir kombinasyonunu alır ve etkileyici ayrıntılar ve mükemmel sesler sayesinde oldukça başarılı.

“Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles İnceleme” üzerine 3 yorum

  1. fatih dedi ki:

    Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles İnceleme ne zaman çarşamba gününde fatih bu siteden okudum.

  2. ahmet yıldız dedi ki:

    Bayburt merkezden ben ahmet yıldız. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 17-08-2017 05:18:21 takipteyim, teşekkürler.

  3. yusuf dedi ki:

    admin Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles İnceleme Selam paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir